#1 13-02-2013 18:21:27

Hiriun

Podanio-dawca

Punktów :   

Podanie o przyjęcie do gildii: Hiriun, 127lvl Blader

Imię- Bartek
Wiek- 20 lat (22 marca urodziny, będzie 21)
Nick w grze- Hiriun
Lvl postaci i jej klasa- aktualnie 127lvl Blader, Procyon
Honor- Bóg, honor, ojczyzna! A tak na poważnie, 5 klasa honoru, 28% do 6 klasy.

Krótki opis eq:
Hełm- Osmium +7 (30% CD)
Klata- Osmium +7 (7% s.amp)
Paluszki- Shadowtitanium +8 (7% s.amp)
Trzewiki- Shadowtitanium +8 (slot +50hp, 7% s.amp)
Szabelki- Redosmium blade +7 (20% CD, 3% CR), Redosmium blade +8 (20% CD, 4% CR)
Akcesoria- Critical ring +1 (x2), Ring of luck +1, The Mergaheph's ring, Amulet of Pain +4, Board Card of Phantom Fera, EoF +6, Belt of vital +1, Barcalet of fighter +1
Runy- Party exp, def rate, atk rate

W jakich gildiach byłeś/aś poprzednio, dlaczego ją opuściłeś?- Nie pamiętam nazw wszystkich gildii

Ile średnio czasu poświęcasz na Cabala (dziennie, tygodniowo bądź miesięcznie)?- Aktualnie sporo, jestem świeżo po sesji, mam więc czas. Później może się to troche zmienić

Masz jakiegoś kumpla w EmpireOfDeath (podaj nick)?- Nie, nie mam

Dlaczego zdecydowałeś się złożyć podanie do Nas?- Czas na solo fighting się skończył. Na tym lvl najepiej latać w pt, dungi i te sprawy, wspólny exp. Zresztą, kupie raźniej :]

Czy będziesz używał/a TS3?- Jasne, jeśli będzie taka potrzeba

Czy masz jakieś wcześniejsze doświadczenia z Cabalem (opisz krótko)?- Generalnie wróciłem po dość długiej przerwie, leciutko zgłodniały. Mam na różnych serverach (mówię oczywiście o globcu) różnie postacie, kilka powyżej 100lvl, ale ten Blader jest moją najlepszą postacią w tej grze.

Czy masz zamiar korzystać i udzielać się na forum?- Jasne, jak najbardziej, jeśli będzie trzeba.

Czy zgadzasz się na zasady panujące w gildii?- Inaczej nie składałbym podania.

Jaki jest Twój aktualny poziom BM3?- Nie posiadam jeszcze BM3.

Jakie jest Twoje doświadczenie z dungami (opisz krótko)?- Nałogowo trzaskam B1F, LiD, SoD. Z tymi lepszymi dungami mam słabe doświadczenie opierające się na grze na prywatnych serverach. Jestem gościem, którego możecie wyszkolić tak, żebym i ja, i przede wszystkim Wy mieli korzyści

Offline

 

#2 13-02-2013 18:43:59

AbdulWisiMuLacha

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie o przyjęcie do gildii: Hiriun, 127lvl Blader

+

Offline

 

#3 22-02-2013 23:11:53

 GloriaVictis

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie o przyjęcie do gildii: Hiriun, 127lvl Blader

+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paczka.pun.pl www.action-man-atom.pun.pl www.1ooproyt2.pun.pl www.siprofit.pun.pl www.wiedzminbpf.pun.pl