#1 02-05-2013 20:29:48

Virian

Podanio-dawca

Punktów :   

To ja

Imię - Grzesiek
Wiek - 18
Nick w grze - Arfy
Lvl postaci i jej klasa - FB 132
Honor - 7HR
Krótki opis EQ oraz innych
      Hełm- osm+7 36cd (stary - mogę założyć i na FA i FB)
      Klata- osm+9 7amp 50hp
      Rękawiczki- osm+10 7amp
      Buty-  osm+9 7amp 50hp
      Akcesoria- merg, 2xcr2, force absorb+2, 2xbof3amp, 2xvamp earring+3 z hp, belt of rapid+4, deska z moba, eof7
      Runy- mam niby jakieś "do wbicia" - def, def rate, pet exp, ale zbieram alz i AP na HP steal
      Pet- lv4, nic specjalnego. Def, Evasion, HP, resist CR
      Bronie- Rosm  katana+9 27cd Topaz orb+10 30cd

W jakich gildiach byłeś/aś poprzednio, dlaczego ją opuściłeś? - DarkEdge, to było jakoś 2,5 roku temu i przestałem grać
Ile średnio czasu poświęcasz na Cabala (dziennie, tygodniowo bądź miesięcznie)? - obecnie parę h dziennie
Masz jakiegoś kumpla w EmpireOfDeath (podaj nick)? - nie
Dlaczego zdecydowałeś się złożyć podanie do Nas? - z tego co mi się wydaje jesteście gildią, gdzie ludzie nie mają poziomów wiele wyższych niż ja (czyli że większość 180+), zastanawiałem się nad 2 innymi, ale jedna chyba już nie istnieje, a druga po prostu nie. Chciałbym się pobawić w jakiejś polskiej gildii, zobaczymy jak to wyjdzie.
Czy będziesz używał/a TS3? - to mnie boli najbardziej w gildiach cabalowych, wszędzie to cholerne TS3, zamiast miłego i przyjemnego Mumble. Niestety, nie mogłem znaleźć nikogo, kto by mi oferował tamten komunikator. Jak trzeba to mogę, ale wolałbym się męczyć za dużo z tym dziwactwem.
Czy masz jakieś wcześniejsze doświadczenia z Cabalem (opisz krótko)? - grałem sobie 3 lata temu. Wbiłem 135FA oraz po trochu każdej innej klasy, ale nie za dużo
Czy masz zamiar korzystać i udzielać się na forum? - chciałbym, ale widzę, że życia to tu nie ma
Czy zgadzasz się na zasady panujące w gildii? - ta, przynajmniej nie ma tam absurdów
Jaki jest Twój aktualny poziom BM3? - 0, dziś zacząłem zbierać stain clone'y
Jakie jest Twoje doświadczenie z dungami (opisz krótko)? - lid, rs, eod, sod, początek eod b2f, raz robiłem przymiarki na podstawowe DX, IC1 - byle poexpić i wiem, że Tartaminos jest cholernym badassem
EDIT: zapomniałem o broniach ;p

Ostatnio edytowany przez Virian (03-05-2013 18:04:27)

Offline

 

#2 02-05-2013 20:36:55

AbdulWisiMuLacha

Administrator

Punktów :   

Re: To ja

+

Offline

 

#3 15-08-2013 11:51:44

 CuteHell

Podanio-dawca

Punktów :   

Re: To ja

Mysle ze mozna go sprawdzic
Tragedi w secie nie ma, a FB jakby nabil to by sie przydal na ft2 etc


Train Hard To Win Easy! :>

Offline

 

#4 26-08-2013 15:01:42

 sav

Administrator

Punktów :   

Re: To ja

+


http://www.speedtest.net/result/2349802496.png

Offline

 

#5 29-08-2013 00:47:23

 SEKSIBLOND

Podanio-dawca

Punktów :   

Re: To ja

+ tylko "pobawić" xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsztokf.pun.pl www.aerosmith.pun.pl www.chuckfansite.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.symbianowo.pun.pl